Římskokatolická farnost Vidnava, Bernartice u Javorníka, Kobylá nad Vidnavkou, Stará Červená Voda, Černá Voda, Supíkovice, Velké Kunětice, Velká Kraš   

* Večeřadla ve Skorošicích

Vydáno dne 18. 02. 2011

Ivan.jpgRáda bych informovala všechny  potencionální zájemce o akci, která už od podzimu probíhá ve Skorošicích vždy o prvních sobotách v měsíci. Pokud bylo teplo, scházeli jsme se v kostele, jakmile trochu přituhlo využíváme malou kapli na faře, kde sice také není nijak zvlášť horko, ale malý prostor se dá i zadýchat.Začínáme teď v zimě vždycky v 16,00 hodin(v letním čase v 17,00 hodin) mší svatou s nedělní platností a poté následuje „maraton“ růženců před vystavenou Nejsvětější  Svátostí.  Modlíme se jich pět. Staré známé tři -  Radostný, Bolestný, Slavný,  potom růženec  Světla a pak ještě růženec k Duchu Svatému.  Mezi jednotlivými desátky zpíváme, potom bývají litanie a zásvětná modlitba k Panně Marii Fatimské.

Může se zdát, že je modlení až příliš, ale s mnohými  účastníky jsme se shodli, že už jim to ani tak dlouhé nepřipadá, a to jsou většinou starší ročníky. Modlíme se za náš kraj, duchovní povolání, soukromé úmysly a za vedení Duchem svatým v našich životech.

Scházíme se s farníky nejen ze Skorošic, ale i z Žulové, Vápenné, Bílé Vody. Zveme všechny, kteří mívají v tuto dobu čas a budou mít touhu modlit se spolu s námi, ať nás příjdou podpořit.


 
Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Alena O.
©2006-2018 by ruzenec.cz | Vytvořeno pomocí phpRS