Římskokatolická farnost Vidnava, Bernartice u Javorníka, Kobylá nad Vidnavkou, Stará Červená Voda, Černá Voda, Supíkovice, Velké Kunětice, Velká Kraš   

* Ve Vlčicích se rozdávalo vysvědčení

Vydáno dne 20. 06. 2012

vysvedceni.jpgTak nám rychle utíká měsíc červen, na jehož konci dostávají školáci vysvědčení. Ve středu 20.června 2012 byly všechny děti, které pravidelně navštěvovaly hodiny náboženství na faře ve Skorošicích, pozvány i se svými rodiči do farnosti Vlčice. Zde v 16:00 hodin byla za školáky odsloužena mše svatá, kterou celebroval místní kněz P. Mgr. Jozef Florek. 


Přijali jsme pozvání od rodiny Uhlířových, kteří jsou dlouholetými věrnými farníky. Ti mají za domem vybudované zahradní jezírko, které slouží i jako takový přírodní bazén. Jelikož bylo pěkné počasí, pár dětí nelenilo a během chvilky bylo jezírko plné „nejen“ malých plavců. Po hodině se však nebe začalo kabonit a zdálky blesky a hrom upozorňovaly na blížící se déšť. Ten nakonec přišel a tak zbývající chvíle si děti užívaly u Uhlířových doma. Závěrem bylo všem pilným školáčkům rozdáno vysvědčení, kde figurovala jediná známka a to jednička, kterou si opravdu všichni zasloužili. 

Bylo to příjemně prožité odpoledne u dobrých lidí, kterým tímto děkuji. Zároveň chci popřát všem dětem požehnané slunečné prázdniny plné radosti a smíchu.


 


Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: MG
©2006-2018 by ruzenec.cz | Vytvořeno pomocí phpRS