Římskokatolická farnost Vidnava, Bernartice u Javorníka, Kobylá nad Vidnavkou, Stará Červená Voda, Černá Voda, Supíkovice, Velké Kunětice, Velká Kraš   

* Existuje Bůh? - Krátké video dětí ze Skorošic a okolí

Vydáno dne 22. 06. 2012

bible_ruz.jpgKaždý opravdový křesťan ví, že jediné štěstí na tomto pozemském světě je víra v Trojjediného Boha. Milovat jej celým svým srdcem, celou svou myslí, celou svou silou. Mít postavený život na Něm, na skále. Mít v úctě a plnit Jeho přikázání a dokázat denně brát svůj pozemský kříž a mlčky jej láskyplně nést s modlitbou na rtech. Mít tuto víru je jako vlastnit nejvzácnější poklad, pro nějž se člověk dobrovolně vzdá všeho pozemského.


Mnozí lidé tento pravý poklad odmítají. Lákají je peníze a to i třeba, jak k nim podvodem přijít, světské statky, různé vášně … Nechtějí poznat pravou Lásku, nevěří v Boha, raději naslouchají světu. 

Proto je povinností každého věřícího člověka těmto lidem Boha hlásat – slovy a svými činy. 

Asi v polovině června 2012 navštívila hodinu náboženství ve Skorošicích Věrka Ingrová z Vápenné s nápadem, že by mohly děti sehrát před kamerou scénku, která by právě nevěřícím lidem ukázala, že Bůh skutečně je. Děti byly nadšené a hned se daly do výroby kostýmů a masek. Následně se vše natočilo a na výsledné video se můžete podívat.


Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Text : MG, kamera : Věrka Ingrová
©2006-2018 by ruzenec.cz | Vytvořeno pomocí phpRS