Blahopřání otci děkanovi k jmenování a k svátku

Autor: Martin Grabarczyk <Grabarczyk(at)seznam.cz>, Téma: Vidnava, Zdroj: Marie G., Vydáno dne: 02. 03. 2014

V sobotu 1. března v Černé Vodě a v neděli 2. března ve Vidnavě, Kobylé a v Bernarticích jsme po mši svaté blahopřáli našemu otci Miroslavovi Kadlecovi k svátku a k třetímu jmenování děkanem, které potěšilo nejen nás farníky, ale i spoustu dalších lidí, kteří v těchto dnech telefonují nebo posílají na faru blahopřání. Nechyběly krásné květiny, dárky i upřímná slova všech přítomných, kteří jednotlivě a s úsměvem přáli jen to nejlepší se slovy, že mají otce Miroslava rádi.


A to nejen jako kněze a zpovědníka, ale především člověka, který neustále myslí na potřeby druhých lidí. Jsme vděční otci biskupovi za důvěru, kterou našemu knězi už potřetí dává ve jmenování děkanem. Otci Miroslavovi vyprošujeme potřebné milosti, bojovnost sv. Johanky z Arku, pevné zdraví a dary Ducha svatého. Ať ho Hospodin stále zahrnuje svým požehnáním a osvěcuje moudrostí lásky, kterou všem okolo sebe stále rozdává.

Po mši svaté farníci před kostelem ochutnali výborné koláčky, řezy, cukroví od paní Bohumily Kadlecové, maminky otce děkana.