* Poděkování za 30 let života

Vydáno dne 02. 03. 2008

Marie_narozky.JPG„V nejkrásnějším měsíci jaru, Bůh Ti dal spatřit tento svět, děkuj za ten div divů a dar darů a zůstaň stále, jak z lilie bílý květ.
K narozeninám přejí tvojí známí, štěstí, zdraví, Boží požehnání, lásku v srdci celý život tvůj, Panna Maria tě stále ochraňuj.“

V neděli 2.3.2008 jsme ve farnosti Vidnava , Kobylá, Černá Voda a Bernartice děkovali za dar života pastorační asistentky Marie Grabarczykové. Farníci  osobně Marii poděkovali za její práci, popřáli Boží požehnání, ochranu Panny Marie a předali květiny s dárky.Po mši svaté pak následovalo pohoštění na faře ve Vidnavě, kde jsme si zazpívali a u dobrého občerstvení  popovídali. Krásné květiny od farníků Marie přinesla do kostela na oltář Panny Marii s poděkováním a s prosbou za další pomoc, sílu, ochranu a Boží požehnání do dalších let.

V našich farnostech se každý měsíc s otcem děkanem modlíme za všechny farníky, kteří slaví své narozeniny i svátky, scházíme se pravidelně v neděli na faře při kávě, čaji a dobrého koláče.


 

Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: MG
©2006-2018 by ruzenec.cz | Vytvořeno pomocí phpRS