* Srpnové modlitební setkání "nejen" seniorů ve farnosti Vidnava

Vydáno dne 23. 08. 2008

seniori072008.JPG„Pane Ježíši, dej nám sílu do našeho stáří, do našich starostí. Ať se obětujeme z lásky pro druhé a následujeme Tebe!“

Ve čtvrtek 21. srpna 2008 se konalo další modlitební setkání seniorů v naší farnosti Vidnava, na které přijeli věřící i z okolních farností. V 16:30 hodin jsme se modlili růženec světla ke cti Panny Marie Královny, která slaví v tomto týdnu svůj svátek a v 17:00 hodin písní „Chválu vzdejme, ó křesťané, Nejsvětější Matce Páně“ začala mše svatá, kterou celebroval otec děkan P. Mgr. Miroslav Kadlec. Mše svatá byla obětovaná za všechny seniory.V homilii otec Miroslav rozebíral téma oběti-oběti zvířecí, lidské, oběť Pána Ježíše.
Po mši svaté následoval výstav Nejsvětější Svátosti, modlili jsme se litanie k Srdci Ježíšovu a zasvětili Jemu svá srdce. Po tiché modlitbě následovala korunka k Božímu milosrdenství a svátostné požehnání.

Na závěr našeho modlitebního setkání jsme společně rozjímali u křížové cesty nad jednotlivými zastaveními a prosili Pána Ježíše o sílu do našich životů.

Nechybělo pak poděkování s kytičkou růží našemu otci děkanovi a křížek na čelo s požehnáním. Naše setkání bylo ukončené v 19:00 hodin.


 


Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Text:Marie G.,foto:MG
©2006-2018 by ruzenec.cz | Vytvořeno pomocí phpRS