* Mladí z Brna trávili prázdniny na faře ve Vidnavě

Vydáno dne 30. 08. 2012

Aktovky mini_1.jpg
Jsme skupina mladých nadšenců z Brna, pořádající letní tábory pro děti i různé jiné akce. I letos jsme dostáli několikaleté tradici a v druhé polovině srpna sedli na kola a vyrazili poznávat rozličné kouty naší republiky. Po Vysočině, Jižních Čechách i Moravě náš výběr padl na Žulovsko. 


Městečko Vidnava nás uvítalo krásným počasím a tak jsme se ještě v den příjezdu rozhodli prozkoumat místní koupací možnosti. Okamžitě nás okouzlil žulový lom, takže jsme jeho ledové vody za týden využili ještě několikrát, stejně jako nedalekého koupaliště ve Velké Kraši. 

Každé ráno jsme vyráželi na různé světové strany od Vidnavy. Ti méně sportovně zdatní byli nadšení blízkostí Polska, kde nám všudypřítomná rovinka slibovala spoustu pohodlně ujetých kilometrů. Ti zdatnější naopak ocenili blízkost hornaté české strany.

Když jsme se unavení vraceli zpět a překonali cyklisticky náročný terén místního náměstí, cestu jsme tradičně zakončili u okénka s báječnou točenou zmrzlinou jen kousek od naší fary, nebo zamířili na pohár.

Těšíme se zase nashledanou, Vidnavo!


 

Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Markéta Psotová
©2006-2018 by ruzenec.cz | Vytvořeno pomocí phpRS