* Kaplan pro média naší diecéze ve Vidnavě

Vydáno dne 18. 02. 2013

V pondělí 18. února 2013 nás na faře ve Vidnavě v dopoledních hodinách navštívil P. Mgr. Krzysztof Szewczyk z Jeseníku spolu s P. PaedDr. ThLic. Marcelem Puvákem, který je vedoucím náboženského vysílání televize Noe v Ostravě a také kaplanem pro média v naší diecézi. Otec Marcel hovořil o propojení a způsobu spolupráce farních časopisů a webů s diecézním časopisem Okno a diecézním webem. Vzpomenul také první diecézní setkání tvůrců farních časopisů a webových stránek v Ostravě dne 16.6.2012.


Představil nám prezentace např. od Moniky Hodnické, redaktorky farního časopisu „Pokoj a dobro“, Pavla Siudy, šéfredaktora časopisu „OKNO“, Ignáce Muchy, webmastera http://www.vira.cz, www.pastorace.cz. Ocenil také naše děkanátní stránky www.ruzenec.cz a měsíční zpravodaj, díky nim se můžeme aktuálně dozvědět o dění v děkanátě Jeseník. 

Po dvouapůlhodinovém setkání ve farní kanceláři jsme si uvědomili, že naše spolupráce s otcem Marcelem a s médii naší diecéze bude mnohem osobnější, hlubší a efektivnější. Nechyběla závěrečná modlitba, kněžské požehnání i poděkování otci Marcelovi za návštěvu v pohraničí a otci Krzysztofovi za zprostředkování tohoto setkání. Otec děkan otce Marcela a vše mediální v diecézi ostravsko - opavské svěřil večer Ježíšovi do mše svaté.


 
Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Marie G.
©2006-2018 by ruzenec.cz | Vytvořeno pomocí phpRS